Zadzwoń do nas
509-802-775

Informacje o naszej firmie

Firma TOMEX powstała w 2005 roku. Początki działalności wiążą się z rodzinną firmą budowlaną, której działalność przypadła na lata 80-te i 90-te. Następnym etapem było rozwinięcie firmy przez Tomasza Wójkiewicza. Z początkowo niewielkiej działalności budowlanej powstała prężnie działająca firma, która w dalszym ciągu specjalizuje się w kompleksowej budowie domów. Firma dysponuje przy tym profesjonalnym parkiem maszynowym.

Co obejmuje nasza oferta?

Główną dziedziną działalności firmy TOMEX jest budowa domów do stanu surowego otwartego oraz zamkniętego. Oprócz tego oferujemy również kompleksowe wykonawstwo domów oraz budynków gospodarczych (jak na przykład garaże czy powierzchnie handlowe). Dzięki współpracy z różnymi specjalistami jak instalatorzy, elektrycy czy dekarze jesteśmy w stanie zaproponować państwu usługi budowlane "pod klucz". Nasze atuty to:

  • Profesjonalna jakość
  • Przystępne ceny
  • Nowoczesny park maszynowy
  • 10-letnie doświadczenie w branży budowlanej
  • Dziesiątki zrealizowanych projektów

Działamy w Poznaniu i okolicach

Firma TOMEX działa przede wszystkim na obszarze Poznania oraz w okolicach. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta w zakresie budowy, ocieplania oraz renowacji domów i mieszkań, a przy tym jesteście przy tym spoza Poznania, to zapraszamy do kontaktu.